Mandag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

Øvede BJJ

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 2
One arm Kimura Pass + Arm in armpit pass

Eivind Bjørås

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

18:30-19:30

Intro BJJ

Week no. 6 of the intro course

Samuel Ilnicki
Victoria Blom Hanssen

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA Basic

Mack Promanee

18:00-19:00

MMA Øvet (clinch)

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Tirsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

15:45-16:45

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 2
One arm Kimura Pass + Arm in armpit pass

Joachim Christensen

18:00-19:00

Junior BJJ

Mads Albert Bergmann

18:00-19:30

BJJ

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Submission Wrestling

Marcus Dahl Rasmussen

17:00-18:00

Intro BJJ

Week no. 3 of the intro course

Joachim Christensen
Mindaugas Kuciauskas

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Mette Larsen
Lasse Vilhelmsen

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Mette Larsen
Marcus Rachmanski
Saifdin EL Khatib

18:00-19:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Onsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

Øvede BJJ

Shimon Mochizuki

18:30-20:00

BJJ

Anders Rosendal

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

18:30-19:30

Intro BJJ

Week no. 6 of the intro course

Magnus Stahl Jacobsen
Mindaugas Kuciauskas

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA Basic

Nick Barnø

18:00-19:00

Øvede MMA (Allround Game)

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Torsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 2
One arm Kimura Pass + Arm in armpit pass

Chi On Frank Liu

18:00-19:00

Junior BJJ

Mads Albert Bergmann

18:00-19:30

BJJ

Frej Nielsen

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Submission Wrestling

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

Intro BJJ

Week no. 3 of the intro course

Louise Nøhr
Oskar Vedsted-Jakobsen

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

MMA GnP (Øvede)

Nikolai Koubti

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Farshad Setarkesh
Marcus Rachmanski
Shimon Mochizuki

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Saifdin EL Khatib
Farshad Setarkesh

18:00-19:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Fredag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ

Chi On Frank Liu

Måtte 2

Tid Hold Instruktører
Måtte 3

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Lørdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

10:00-12:00

Open Mat (Arte Suave only)

Shimon Mochizuki

Måtte 2

Tid Hold Instruktører
Måtte 3

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Sparring MMA (Øvede)

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Søndag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

BJJ

Igor Magdelinic

11:00-12:30

Freestyle Wrestling

Måtte 2

Tid Hold Instruktører
Måtte 3

Tid Hold Instruktører
Vægtrum

Tid Hold Instruktører
Write a comment:

You must be logged in to post a comment.