Mandag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

Øvede BJJ

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Morten Gullaksen

Måtte 2

Tid Hold Instruktører
Måtte 3

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA Basic

Mack Promanee

18:00-19:00

MMA øvet (clinch)

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Tirsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Ziggy Micheelsen

18:00-19:30

BJJ

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

15:45-16:45

BJJ Fundamentals

Laurits Bolding Tielbo

17:00-18:00

Intro BJJ

Week no. 3 of the intro course

Sergei Asilgarayev
Adrian Cotoara

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

18:00-19:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Onsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

Øvede BJJ

Shimon Mochizuki

18:30-20:00

BJJ

Thomas Kyle Cometta

Måtte 2

Tid Hold Instruktører
Måtte 3

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA Basic

Nick Barnø

18:00-19:00

MMA øvet (allround game)

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Torsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Mads Burnell

18:00-19:30

BJJ

Chi On Frank Liu

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Chi On Frank Liu

17:00-18:00

Intro BJJ

Week no. 3 of the intro course

Chi On Frank Liu

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

09:30-10:30

MMA GnP

Nikolai Koubti

18:00-19:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Fredag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ

Chi On Frank Liu

Måtte 2

Tid Hold Instruktører
Måtte 3

Tid Hold Instruktører
Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Lørdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

BJJ

Shimon Mochizuki

Måtte 2

Tid Hold Instruktører
Måtte 3

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

MMA sparring Øvede

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Søndag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

BJJ

Igor Magdelinic

Måtte 2

Tid Hold Instruktører
Måtte 3

Tid Hold Instruktører
Vægtrum

Tid Hold Instruktører
Write a comment:

You must be logged in to post a comment.