Mandag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Intro BJJ

Week no. 6 of the intro course

Samuel Ilnicki

19:00-20:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Eivind Bjørås

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Intro BJJ

Week no. 6 of the intro course

Victoria Blom Hanssen

19:00-20:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Eivind Bjørås

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA Basic

Mack Promanee

18:00-19:00

Øvede MMA (Clinch)

Nikolai Koubti

18:00-19:00

MMA Øvet (clinch)

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Tirsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

15:45-16:45

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Laurits Bolding Tielbo

17:00-18:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Adrian Cotoara

18:00-19:00

Junior BJJ

Mads Albert Bergmann
Mathias Ejby Djurhuus

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Louise Nøhr

09:00-10:00

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Marcus Dahl Rasmussen

17:00-18:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Adrian Cotoara

18:00-19:30

BJJ

Thomas Kyle Cometta

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Farshad Setarkesh

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Mette Larsen
Marcus Rachmanski
Farshad Setarkesh

18:00-19:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Onsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Intro BJJ

Week no. 6 of the intro course

Christian Körner

19:00-20:00

BJJ

Anders Rosendal

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Intro BJJ

Week no. 6 of the intro course

Mindaugas Kuciauskas

19:00-20:00

BJJ

Anders Rosendal

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA Basic

Nick Barnø

18:00-19:00

Øvede MMA (All Round)

Nikolai Koubti

18:00-19:00

Øvede MMA (Allround Game)

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Torsdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Chi On Frank Liu

17:00-18:00

Submission Wrestling

Ziggy Micheelsen

18:00-19:00

Junior BJJ

Mads Albert Bergmann
Mathias Ejby Djurhuus

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Chi On Frank Liu

17:00-18:00

Submission Wrestling

Ziggy Micheelsen

18:00-19:30

BJJ

Frej Nielsen

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

MMA GnP (Øvede)

Nikolai Koubti

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Marcus Rachmanski
Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Mette Larsen
Marcus Rachmanski
Martin Sedolf

18:00-19:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Fredag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ

Chi On Frank Liu

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Half Guard Top Week 12
Deep half guard defence 1 + 2

Louise Nøhr

09:00-10:00

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ

Chi On Frank Liu

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kickboksning

Frederik Strauss

17:00-18:00

Basic MMA

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Lørdag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Shimon Mochizuki

11:00-12:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

11:00-12:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Sparring MMA (Øvede)

Nikolai Koubti

Vægtrum

Tid Hold Instruktører

Søndag


Måtte 1

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

BJJ

Igor Magdelinic

11:00-12:30

Freestyle Wrestling

Måtte 2

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

BJJ

Måtte 3

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Joachim Christensen

11:00-12:00

Basic MMA

Joachim Christensen

Vægtrum

Tid Hold Instruktører
Write a comment:

You must be logged in to post a comment.